Obránců míru 2629/5, Most
601 380 750

Menu

Velká letní soutěž s Kino Cafe

Soutěž již byla ukončena, všem vítězům blahopřejeme.


Výherci hlavních cen

  1. Roman BOTH - Litvínov
    Škoda Rapid na víkend s plnou nádrží, VIP účast na CC 2014 pro dva,5000 poukaz od Autoexpres Litvínov, svezení na závodním okruhu, 1000 CZK poukaz do Kino Cafe, 4xlístek do kina, lahev Captain Buccaneer,
  2. Kristýna Stejskalová
    VIP účast na CC 2014 pro dva, svezení na závodním okruhu nebo poukaz na 2500 CZK do Autoepres Litvínov, 500 CZK poukaz do Kino Cafe, 2x lístek do kina, lahev Sektu
  3. Jan Drška
    VIP účast na CC 2014 pro dva, 2000 CZK do Autoepres Litvínov, 250 CZK poukaz do Kino Cafe, 2x lístek do kina,
  4. David Szmerek
    VIP účast na CC 2014 pro dva 1500 CZK do Autoepres Litvínov, 250 CZK poukaz do Kino Cafe, 2x lístek do kina
  5. Lukáš Rodl
    VIP účast na CC 2014 pro dva 1000 CZK do Autoepres Litvínov, 250 CZK poukaz do Kino Cafe, 2x lístek do kina


1. kolo

1. Soňa Jandová 2 lístky do Kino Kosmos postupuje do slosování
2. Adéla Klímová 1 lístek do Kino Kosmos
3. Petra Englická 1x káva v Kino Cafe

2. kolo

1. Iva Patočková 1000 Kč + 2 lístky do Kino Kosmos postupuje do slosování
2. Jan Mikšátko 500 Kč + 2 lístky do Kino Kosmos
3. Karel Veselý 100 Kč + 1 lístek do Kino Kosmos

3. kolo

1. Eliška Jeníčková 2 poukazy do Apartmánu IVA
+ 2 lístky do Kino Kosmos
postupuje do slosování
2. Vladimíra Jakitschová balení revitalizačních drinků Restart
+ 2 lístky do Kino Kosmos

3. Tomáš Křivan 1 lístek do Kino Kosmos
+ střední popcorn

4. kolo

1. Lukáš Rodl 2x Mojito
+ 2 lístky do Kino Kosmos
postupuje do slosování
2. Jaroslav Paur 2x Cuba Libre
+ 2 lístky do Kino Kosmos

3. Zdeněk Bubla 1 lístek do Kino Kosmos
+ střední popcorn

5.kolo

1. Kateřina Fraňová

2x Káva + Zákusek

2x Panák dle vlastního výberu

postupuje do slosování
2. Zdeněk Bubla 2x Káva + Zákusek
3. Lukáš Rodl 1x Káva + Zákusek


6.kolo

1. Kristýna Stejskalová 2x Kofola 0,5  + 2x Tříšť  + 2x Menu (káva,dort)
2 lísty do Kino Kosmos
postupuje do slosování
2. Pepa Kosina

2x Kofola 0,5  +  2x Tříšť

2 lísty do Kino Kosmos


3. Lenka Englická 2x Vinea  +  2 výherní losy na Vineu


7.kolo

1. David Szmerek

2x Panák Jameson 0,04  + 2x Cola 0,3l

2 lístky do Kino Kosmos

postupuje do slosování
2. Martin Peterka

2x Becher + 1x Tonic

2 lístky do Kino Kosmos


3. Jan Neterda

1x Mojito

1 lístek do Kino Kosmos


8.kolo

1. Kamila Stejskalová

2x Jack Daniel´s 0,04 + 2x Kofola 0,5l (1x navlíkací kérka)

2 lístky do Kino Kosmos

postupuje do slosování
2. Petr Stein

2x Finlandia vodka 0,04 + 1 Snipp

2 lístky do Kino Kosmos


3. Jan Neterda 2x Ledová tříšť + 2x Ledová káva

9.kolo

1. Roman Both

1x Bohemia Sekt + 2x Latte

2 lístky do Kino Kosmos

postupuje do slosování
2. Sandra Kadlecová

1x 0,7l Bílého Vína

2 lístky do Kino Kosmos


3. Michaela Reichlová

1x Aperol Spritz

1 lístek do Kino Kosmos


10.kolo

1.  Jan Drška

1x Balení energy drinků Restart

2 lístky do Kino Kosmos

postupuje do slosování
2. Kristýna Stejskalová

1x 0,7 červeného vína

2 lístky do Kino Kosmos


3. Petr Stein

2x Koktej Francouzák

1 lístek do Kino Kosmos



    Partneři